Úvodní stránka » Zákaznický servis » Praktické rady motoristům

 

Neodkládejte návštěvu STK na poslední chvíli

Nová pravidla silničního provozu jsou přísná!

Zákon o přestupcích § 22 zákona č.200/1990 Sb: Přestupku se dopustí ten, kdo v provozu na pozemních komunikacích řídí motorové vozidlo, které je technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích tak závažným způsobem, že bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích.

V dnešní době vám hrozí udělení až pěti trestních bodů, pokuta 5.000.-Kč - 10.000,-Kč a odebrání řidičského oprávnění na 6 měsíců - 1 rok

 

Přijeďte na STK včas !!!

Při policejní kontrole musíte mít vždy platnou technickou prohlídku, i když vaše cesta vede právě k nám na STK. Již v tomto případě propadlé technické prohlídky vám hrozí riziko vysoké pokuty !

 

Povinná výbava vozidel
 


Osobní automobily a nákladní automobily do 3,5t
 • - náhradní pojistky od každého druhu jedna
 • - náhradní žárovky od každého druhu jedna /vnějšího osvětlení a signalizace/
 • - zvedák
 • - klíč na šrouby k uchycení kol vozidla
 • - náhradní kolo /rezerva/ pevně ukotvené ve vozidle
 • - lékárnička /náplň nesmí mít prošlou lhůtu/
 • - výstražný trojúhelník
vozidla používaná při dopravě nákladu musí mít ve své výbavě reflexní vestu

Motocykly
 • - náhradní pojistka od každého druhu jedna
 • - náhradní žárovky od každého druhu jedna /vnější osvětlení a signalizace/
 • - nářadí k výměně
 • - lékárnička /náplň nesmí mít prošlou lhůtu/
thumb_30448[1].jpg (náhled)
Několik cenných rad našim zákazníkům před přistavením vozidla na
pravidelnou technickou prohlídku

Ke zjištění, že s vaším vozidlem není něco v pořádku postačí mnohdy smyslové vjemy, jako je zrak a sluch.
Především s nefunkčností světel, blikačů, stěračů a ostřikovačů si leckdo poradí sám.
Před jízdou na technickou kontrolu zkontrolujte:
 • povinnou výbavu vozidla /výše uvedený seznam/
 • zasklení vozidla - prasklé čelní sklo, neplatné dálniční nálepky či jiné nálepky se považuje jako závada. Též fólie na čelním a bočních sklech jsou nepřípustné.
 • pneumatiky - předepsaná hloubka vzorku musí být min. 1.6 mm
 • světla - všechna světla na vozidle musí být funkční
 • koroze - na vozidle by neměla být pokročilá koroze
 • olej - nesmí z vozidla odkapávat
 • výfuk - pozouzení hlučnosti poslechem
thumb_30448[1].jpg (náhled)
Využití nabídky služby na přání zákazníka
Denně na požádání provedeme prohlídku vašeho vozidla /nejedná se o pravidelnou technickou prohlídku/. Tuto prohlídku lze využít dle vaší potřeby v různá období během roku, například před dlouhou cestou, při ověření funkčnost závěsného zařízení před zápisem do TP,před opravou v autoservisu, nebo před samotným nákupem ojetého vozidla. Velice rádi vám poradíme s případnými opravami.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Dotaz k oprave (Vaclav Rychta, 13.7.2009 21:28:41) Odpovědět

  Vazeni,chtel bych se vas zeptat o radu a to co udelat v pripade ,kdyz mi na ceste vypovi spinaci skrinka a ja nemohu nastartovat muj vuz [benzinovy motor] ,motor toci ,ale nenaskoci,asi nejde elek.do rozdelovace,je nejake reseni jak provest opravu na dojeti ? Predem dekuji za odpoved s pozdravem Vaclav

 2. STK (Dita Strnadová, 12.4.2011 11:45:13) Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zda bych mohla dnes přijed na STK (Škoda Felicie) ,kolik by mě to stálo včetně měření emisí?A zda bych u Vás prošla když mám prasklé čelní sklo v dolním okraji u řidiče,dle mého laického názoru,není to v zorném poli?Díky moc za Vaší odpověď,mám z toho upřímně nervy :) ,když by to byla závada,dostanu STK alespoň na 30dnů??
  S pozdravem Strnadová Dita

 3. prosím o radu (Zdeněk Šmída, 25.5.2014 13:01:03) Odpovědět

  Při jízdě se mi vypnul motor.Při opětovném nastartováni bylo vše OK.v servisu mi zjistili že auto hlasí závadu brzdového spínače.Toto slyším poprvé že by se kvůli tomu auto vypnulo.Jinak auto nehlásí žádnou jinou závadu.Poraďte zda semnou jednají opravdu seriozne.Odjiždím daleko a mam obavu o svoji bezpečnost.Auto Fiat palioo weekend r.v 2003 1.9 JDT

 4. STK (Zdeněk, 25.1.2015 6:31:19) Odpovědět

  Mám skutra nový najeto 4000km pro nemoce jsem na něm 10 let nejezdil a nebyl na stk propadlé stk min 4 roky povinné ručí aždý rok platím. Nedělal jsem samozřejmě kontrolu funkčnosti nenastartuji atd jdu na opravnu pokud skutra př nepraví Jak dál postupovat

 5. Signs and symptoms hidden internal swelling during pregnancy (KIRAMoke, 10.7.2018 3:33:40) Odpovědět

  To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
  Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
  <a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

 6. How to return youthful skin facial: chemical peel (Mirkausef, 23.7.2018 5:51:21) Odpovědět

  Peels help to escape from the greater part old deficiencies dermatological cover. exfoliation effective at any age, shown for skin of any species. After light peeling disappear minor wrinkles, epidermis becomes young, without wrinkles. Rehabilitation – 3 days. The middle peeling beautifully copes wrinkles (expression, old, smoothing minor pits, eliminates freckles.
  Regeneration – 7 days. Deep peeling performing in the beauty clinics. This is maximum effective procedure, however requires long period regeneration – up to one month.
  <a href=http://chemicalpeel.in/detailed-chemical-peel-aftercare-instructions>chemical peel aftercare instructions</a>

 7. How to ensure that youthful skin facial: chemical peel (Mirkausef, 24.7.2018 6:01:00) Odpovědět

  Peels can help to escape from most age deficiencies dermatological layer. effects effective at any age, recommended for skin layer of any type. After superficial exfoliation disappear small wrinkles, skin turns out smooth, without wrinkles. Regeneration – three days. an Average peeling well copes wrinkles (expression, old, smoothing minor pits, removes spots.
  Rehabilitation – 7 days. Deep peeling conducting in the beauty clinics. This is maximum effective operation, although requires long period recovery – up to four weeks.
  <a href=http://chemicalpeel.in/what-does-chemical-peel-do-to-handle-with-your-skin-defects>what does a chemical peel do</a>

 8. A bump under the arm - often surgical procedure inevitable (Kulmido, 1.8.2018 4:23:36) Odpovědět

  Seal armpit delivers discomfort, pulls. to Postpone trip doctors cannot be. Formation under the muscle cavity may become cancer illness. But often it is result excessive use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Redness triggers a close blouse, infected razor, the infection.
  <a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>
  Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should cut, next drink medications. initial stage cost lotions, antibacterial drugs. If the ailment switched to second stage, need surgical procedure.

 9. O que e o bitcoin e para que e necessario: entende-se e basico p (CryptoPoto, 14.8.2018 23:00:23) Odpovědět

  Bitcoin normalmente relacionam-se a grupo digitais de dinheiro. Ela vive exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais dinheiro.
  Bitcoin especifico. Ela nao funcionando com as atividades dos bancos, nao tem fisico aparencia, e desde o inicio projecao desregulada e descentralizada.
  Se elementar palavras, o que e o bitcoin e digital financas, que sao extraidas em digital dispositivos e circulam no proprio sistema de sua propria regras.
  <a href=https://bitcoinpor.top/tag/bitcoin-atual-preco-em-usd/>preco bitcoin atual em usd</a>

 10. A bump under the arm - when surgery necessary (Kulmido, 17.8.2018 15:32:13) Odpovědět

  Pokrasnenie armpit brings discomfort, aches. to Postpone trip doctors cannot be. Lump under the muscle cavity may become cancer illness. But most often it is consequences regular use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, excessive sweating. Redness triggers narrow blouse, polluted razor, the infection.
  <a href=http://armpit.info/>http://armpit.info/</a>
  Pain under the arm, redness, lump becoming warm? This is the boil that will will have to be opened, next drink medications. first stage cost lotions, anti-inflammatory medicines. If the ailment is started, need surgery.


Kontakt

AUTOKONTROL STK s.r.o. Tachov
Oldřichovská ul. 1511
347 01 Tachov
+420374722753
FAX +420374724366